Menü Kapat

Silivri Kamyonet Nakliye

Oylamaya katılın!
[Total: 14 Oran: 5]

Silivri Nakliye Kamyonet Hizmetini Silivri ilçemiz ve tüm köylerinde ortalama 500 TL’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz. Silvri’de market, bakkal, küçük esnaf ve halkımız taşınılacak parça eşyalarını taşıma konusunda bulundurduğumuz küçük nakliye kamyonetlerimizle taşıma hizmeti sağlamaktayız İstedeğe bağlı olarak elemanlı veya elemansız olarak gönderim sağladığımız küçük araçlarımız kapalı kasa olup yağmur, toz, toprak geçirmemekte eşya taşımaya uygun olmaktadır. 
Bünyemizde barındırdığımız tüm araçlarımız büyük küçük ölçekte olup tüm arz ve taleplere hitap etmektedir.

Araçlarımız anlaşma sağladığımız an belirtilen saatte adreste olmaktadır. Silivri’de genelde evden eve nakliyat sektörüne hizmet verdiğimiz için açık kasa araçlarımız bulunmamaktadır.İhtiyaç olduğunda Silivri Kamyonet ihtiyacına destek vermek için elemanlarımız bulunmaktadır.

Silivrimizde tüm çalışma arkadaşlarımız ev taşımacılığı üzerine hizmet vermektedir. Firmamız mobilya sektörü dışında hizmet vermemektedir.
Örnek olarak bizimle iletişime geçtiğinizde hayvancılık, tarım veya inşaat iskele malzeme işleri gibi sektörlere hizmet  sağlamamaktayız. Bu gibi yükler firmamızın çalışma düzeninin dışındadır.

Silivri Kamyonet Nakliye

En sağlıklı taşımayı tamamlamak iin her dai dikkatli ve özverili çalışıyoruz Kamyonet nakliye ve parça eşya taşıma hizmetimiz aşağıdaki tüm nitelikleri bünyesinde barındırmaktadır.

 1- İşine sağdık mesleğini severek yapan çalışanlar.
 2- Profesyonel marangozlu mobilya sökülüm kurulum ustaları.
 3- Sorunsuz beyaz eşya bağlantıları için uzman kadro
 4- Güvenilir elemanlar. 

error: Content is protected !!
0531 845 5134