Menü Kapat

Sultangazi Evden Eve Taşıma

Oylamaya katılın!
[Total: 0 Oran: 0]

Son yıllarda tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizdede tüm piyasalarda artışlar olmuştur. Bu artışların içerisinde yeni bir eve taşınma ihityacı duyduğunuz an yapacağınız ilk şey mobilyalarınızı sağlıklı bir şekilde diğer evinize nakil edecek güvenilir ev taşıma firmasıdır. Seçtiğiniz firmanın kaliteli olması tüm taşınma maliyetini yarıyarıya düşürmektedir.

Sultangazi Evden Eve Taşıma 
Ev taşıma insanların en çok zorlandığı haklı sebeplerdendir. Taşınma esnasında oluşabilcek en ufak hata mobilyaların ve diğer ev eşyalarının yeniden boyanma, onarılma veya değişmesine sebep olacaktır. Evinizi taşımadan önce yapılan toplamanın mutlaka dikkatli olması gerekmektedir. Özellikle kolilere koyulan küçük eşyalar (tabak, bardak, vazo) hatalı paketleme ve hatalı istifte gördüğü en ufak baskıda kırılmaktadırlar. Ev eşya sektörünün çok pahalı olduğu şu günlerde taşınırken her eşyamıza dikkat etmeliyiz.  

Marangozlu Nakliyat Firması

Sultangazi Evden Eve Taşıma firmamız verdiği ev taşıma hizmetini marangozlu personelle birleştirerek bir ev taşımasında ne gerekiyorsa hepsini bünyesinde bulundurmaya gayret göstermektedir. Marangoz bir ev taşımasında ayati önem taşıyan elemandır. Ahşap mobilyalarınızın taşınma esnasında sağlıklı biçimde  sökülüm, kurulumları için marangozun deneyimli olması gerekmektedir. Aksi taktirde evinizdeki tüm mobilyaların ömrü ilk taşınmada kısalacak, yakın bir tarihtede yeniden mobilya alımına ihtiyaç duyulacaktır.

  Sektörde bu işi icra eden nakliyeciler arasında genelde deneyimli marangoz elemanı bulunan yoktur. Daha çok günü birlik yövmiyeci guruplarından oluşan nakliyeciler insanların evlerine girdiklerine ev eşyalarını hor görüp dikkatsizce taşıma yapmaya başlamaktadırlar.

Bir evden eve nakliyat ekibinde marangoz kadar her ekibin yeri ve önemi ayrıdır. Başarıyı ve sorunsuzluğu alışan elemanlarınızın kalitesi ve istikrarıyla yakalarsınız. Firmamız uzun yıllardan itibaren bu başarının peşinde koşarak referanslı müşteri kitlesine ulaşmıştır.

Ekipli Nakliyat Firması

error: Content is protected !!
0531 845 5134