Menü Kapat

Selimpaşa Evden Eve Nakliyat

Selimpaşa Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Selimpaşa’da Evden Eve Nakliyat hizmetine ihtiyacınız mı var?

Ev taşıma hizmetinde Selimpaşa öncü olan firmamız gerçekleştirdiği tüm taşınmaları hesaplı, marangozlu ve uzman ekibiyle tamamlamaktadır. Bizi tercih eden insanlarımıza taşınma işini kaliteli, sorunsuz ve evinize has çözümle tamamlayıp hem ekonomiye katkı sağlıyor hemde evinizdeki tüm mobilyaların ömrünü uzatıyoruz.

Selimpaşa Nakliyat Firmaları

Silivri ilçesi Selimpaşa Mahallesinde nakliyat hizmetinde bulunan firmamız işini iyi bilen deneyimli kadrosuyla evinizdeki tüm mobilyaların sökümlerini ve kurulumlarını gerçekleştirmektedir. taşınma esnasında yükleme aşamasındaki sökülen mobilyalar gittiği yerde çalışanlarımız tarafından belirlediğiniz yerlere kurulmaktadırlar. Bu aşamada ev sahiplerinin taşınmadan önce mobilyaların nereye kurulacaklarını belirlemeleri büyük kolaylık sağlamaktadır. Selimpaşa Nakliye Firmamızın tüm araçları ev taşıma hizmetine uygun ve iç yapıları ahşaptır.
Firmamız Silivri ve İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Selimpaşa Nakliyat Fiyatları

Ev taşıma fiyatlarını genel olarak bir çok unsur belirlemektedir. Bunların başında gidilecek mesafeler, eşyaların hacimleri, sökülecek kurulacak mobilya sayısı ve katları gelmektedir. Selimpaşa  Evden Eve Nakliyat ailemize Selimpaşa’da her gün bir ev taşımaktayız. Tüm çalışmalarımız referansa dayanmaktadır. 

0538 686 7996