Menü Kapat

Sultangazi Nakliyat Firmaları

Oylamaya katılın!
[Total: 0 Oran: 0]

Sultangazi Nakliyat Firmaları

Tüm  evden eve nakliyat , ofis taşıma ve parça eşya taşımacılığı üzerine faaliyet gösteren firmamız, tam kapalı kasalı araçlarıyla, çok hesaplı fiyatlara ev taşımacılığı yapmaktadır. Eşya taşımacılığını marangozlu ekibiyle gerçekleştiren firmamız başta Sultangazi bölgesi olmak üzere tüm ilçelerimize en hesaplı hizmeti sunmaktadır.

Mobilya Sökülüm Kurulum İşlemleri

Evden eve nakliyat işlemlerinde anlaştığımız gün ve saatte evinize geldiğimiz zaman obilyalarınız içinde sökülmeye ihtiyaç duyacak tv üniteleri,  gömme dolaplar, ofis mobilyalarınız, kanepe, koltuk, yemek masası, konsol, vitrin, mutfak masaları, gardırop, bazalar ve kitaplık gibi değerli mobilyaların sökülümleri yapılarak tekrar kurulum ve montajı, çalışan ustalarımıza gösterdiğiniz yere yapılır. Yeni evinize taşınmadan önce dolapların, yatak başlarınn ve bazaların nereye geleceğini(yönünü) önceden belirlemenizde büyük fayda vardır.
Sultangazi Nakliyat Firması olarak Evinizdeki tüm mobilyaları kendi sabrika çıkışı bozulmayacak şekil söküp yine orjinal olarak kurulumlarını yapmaktayız 

 

Başta Sultangazi, Bahçelievler, Güngören, Büyükçekmece, Sefaköy, Küçükçekmece, Çatalca, Arnavutköy, Bağcılar, Eyüp, Esenler, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Zeytinburnu, Bakırköy, Esenyurt, Avcılar, Beylükdüzü, Sarıyer ve diğer ilçelerimiz olmak üzere tüm ilçelerimize hizmet vermekteyiz. Ev taşımasıyla ilgili aklınıza takılan tüm konularda Sultangazi nakliyat firmaları istediğiniz vakit arayabilirsiniz..

error: Content is protected !!
0531 845 5134